Евалюація диплому для навчання або працевлаштування в Сполучених Штатах Америки

Ось і настав той момент, коли в голові промайнула думка: ”Настав час, щось змінити”. І ви вирішуєте не просто купити новий телевізор у спальню, а зробити щось дійсно достойне. Наприклад, поступити в коледж або змінити місце праці та перейти на більш високооплачувану зарплату з перспективою кар’єрного росту. Але, щоб здійснити цей задум, вам доведеться для початку пройти процес збору документів для евалюації диплому.

Евалюація (Evaluation degree) – це прирівнювання дипломів іноземних навчальних закладів до освітніх стандартів Сполучених Штатів Америки. Простіше кажучи, визначення того, який у вас освітній рівень за американськими мірками. Евалюація робиться один раз в житті, після чого можна користуватися такими документами в будь-який момент та при будь якій потребі.

Яка евалюація Вам потрібна?

А це вже залежить від того, для чого ви це все задумали. Якщо з метою працевлаштування – вам підійде евалюація загальна, але якщо для вступу в університет – вам потрібна евалюація «course by course», де всі ваші оцінки порахують і переведуть в американську систему оцінок.

З чого розпочати евалюацію документів?

Перш за все, Вам потрібно визначитися з навчальним закладом або роботодавцем. Взяти список вимог (додатково не забудьте уточнити щодо апостиля на ваших українських дипломах, за звичай він вам не знадобиться, але спитати не завадить); Для того, щоб вибрати організацію для проведення евалюації, Вам найкраще уточнити список таких організацій в обраному вами навчальному закладі, або в роботодавця, евалюації з яких компаній вони приймають; Пройдіть співбесіду і тільки потім робіть підтвердження документів.; Зберіть необхідний пакет документів (дипломи, апостилі, якщо потрібно та сертифіковані переклади дипломів, які ви можете замовити в нас). І останнім етапом, Вам потрібно подати в агентство запит на підтвердження, оплатити, відправити документи дотримуючись інструкції тієї чи іншою організації і чекати підтверджені документи.

Які документи необхідні для евалюації диплому?

  1. Диплом про повну загальну середню, про неповну вищу освіту, диплом бакалавра, спеціаліста, магістра, диплом кандидата наук, диплом доктора наук.
  2. Додатки з оцінками.
  3. Перед відправкою документів потрібно поставити апостиль, якщо ви звертаєтеся до організацій, які цього вимагають, наприклад WES.
  4. До оригіналів потрібно докласти офіційний, сертифікований переклад від акредитованої перекладацької компанії (Wisenotary та центр перекладів NOBBY здійснює переклад освітніх документів таким чином, щоб предмети з Вашого диплому були еквівалентними з предметами, які визначені освітньою програмою Сполучених Штатів Америки).

Увага! Якщо у вас різні прізвища в дипломі та паспорті, тоді Вам необхідно зробити переклад свідоцтва про шлюб.

Документи потрібно надсилати в оригіналі в онлайн режимі або через кур’єрську службу.

Чому Вам варто обрати нас?

Ми тісно співпрацюємо з акредитованими агенціями по здійсненню евалюації в Сполучених Штатах Америки, які є членами (National Association of Credential Evaluation Services) NACES та Association of International credential Evaluators (AICE).

Якщо ви бажаєте, щоб перекладом Вашого диплому займалася професійна команда освітніх перекладачів, зверніться до нас в зручний для вас спосіб. Ви можете подати заявку на переклад диплому в нас на сайті, або ж зателефонуйте за номером: ✆ (224) 662-0008. Ми безкоштовно проконсультуємо вас та дамо необхідний супровід в подальші евалюації ваших дипломів. З нетерпінням чекаємо на Вас. Пам’ятайте wisenotary – з нами це зручно.

Евалюація диплому, або evaluation degree

Дана стаття носить виключно інформаційний характер.
We are not the attorney in Illinois and may not give legal advice or accept fees for legal advice