Skip to main content

Математики та статисти підрахували ймовірність виграшу в Лотерею Green Card. І як показують розрахунки, фортуна – на боці Українців. Ми як і раніше займаємо перші місця за кількістю виграних “зелених карт” у світі, але з кожним роком конкуренція зростає (за рік у середньому на 1,9%). Отже, що таке Green Card (Зелена карта) та які шанси в неї виграти?

Також хто, як, та коли може подати заявку на розіграш в лотереї Green Card!

Офіційно в законодавстві США цей захід називається – Diversity Immigrant Visa Program (що дослівно означає “візова програма імміграційного розмаїття”). Її завдання полягає в тому, щоб залучити іммігрантів з тих країн, з яких в Америці живе мало представників. США заснована іммігрантами і потребує безперервному потоці нових сміливих людей.
Проводиться вона щорічно з 1994 р. і за підсумками проведення якої, розігрується 50 000 грін-карт щорічно.

В принципі, участь в лотереї є загальнодоступним способом імміграції – майже кожна людина може грати в неї.

Чому майже кожна?

Причина в тому що брати участь в розіграші лотереї Green Card можуть не всі країни світу — є спеціальний список. У нього входять країни, з яких за останні 5 років приїхало менш як 5 тис. осіб, адже мета програми — підтримка національного різноманіття.

На даний момент виключені наступні країни:

Бразилія, Великобританія (окрім Північної Ірландії) і її залежні території, В’єтнам, Гаїті, Гватемала, Домініканська Республіка, Індія, Канада, Китай (материковий), Колумбія, Мексика, Сальвадор, Пакистан, Перу, Філіппіни, Еквадор, Південна Корея і Ямайка.

Які вимоги до учасників?

  • Вікових обмежень немає.
  • Мінімальний ступінь — середня освіта.
  • Знання англійської мови не перевіряється.
  • Не повинно бути проблем з законом, наркотиками, а також важких захворювань, які надалі можуть призвести до фінансової залежності від держави.

DV-лотерея – це повністю автоматизований процес і переможців обирає комп’ютер. Так що ніякого упередженого ставлення до вас не буде.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 14717

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

Дана стаття носить виключно інформаційний характер.
We are not the attorney in Illinois and may not give legal advice or accept fees for legal advice

Leave a Reply