Skip to main content

З’їздити в Сполучені Штати Америки на екскурсію або з метою тимчасового працевлаштування можна досить легко і просто, оформивши одну з неімміграційних віз. А ось потрапити в цю країну для тривалого проживання і, можливо, для отримання статусу постійного резидента завдання більш складне і вимагає багато часу і сил. Єдиний швидкий і легкий спосіб еміграції – щорічна лотерея Green Card, яка дає можливість кожному бажаючому випробувати удачу просто зареєструвавшись на сайті і взявши участь в розіграші. Багато з нас хоча б раз чули вислів Green Card але що це таке і як стати власником цієї карти знає далеко не кожен.

Зелена карта або Green Card – це право на постійне проживання, а також на роботу в Сполучених Штатах Америки. Після 5 років постійного проживання в Сполучених Штатах Америки, власник Green Card, а також члени його сім’ї, мають можливість стати громадянами Сполучених Штатів Америки. За допомогою Green Card, іммігрант може жити в Сполучених Штатах Америки протягом необмеженого періоду часу, не змінюючи свого громадянства і маючи практично всі права громадянина США, за винятком права голосу. Участь в лотереї є безкоштовною. Заповнити анкету і подати заяву на участь може кожен бажаючий. Термін реєстрації для участі в розіграші Green Card, яку можна буде отримати в 2025 році, – з 4 жовтня по 7 листопада 2023 року. Таким чином заява подається в 2023 році, розіграш і оголошення його результатів відбувається на офіційному сайті навесні 2024 року. Отримати Green Card в разі виграшу і успішної співбесіди після цього в американському посольстві, ви зможете тільки в 2025 році. 

Вимоги для участі в лотереї

 • Країна, де живе заявник має бути присутня в списку держав, допущених до участі в лотереї Green Card DV-2 021. Якщо ж вона виключена, є дві можливості претендувати на участь: якщо чоловік / дружина заявника родом з країни, допущеної до участі, то в формі слід вказати цю країну або  якщо обоє батьків були народжені в іншій державі, і на момент народження заявника були громадянами іншої країни (допущені до участі), можна вказати її країною проживання;
 • Учасник розіграшу повинен мати документ, що підтверджує наявність середньої освіти або його аналога. Якщо атестата немає – необхідна наявність трудового стажу за посадою, для якої необхідно навчання тривалістю в 2 роки.

Заповнення анкети для участі в DV-лотереї 2025 року 

Для участі в розіграші необхідно заповнити анкету на участь. Шанси виграти є у всіх, так як комп’ютер вибирає переможця методом випадкових чисел. До 2023 року загальна кількість які брали участь в розіграші досягла 10 мільйонів. Заповнюється анкета в безкоштовній формі, але в разі виграшу потрібно буде сплатити збір за видачу карти.

При заповненні анкети найменша неточність в анкетних даних або композиції фотографій не тільки не дасть можливості виграти, але і загрожує дискваліфікацією, а тому слід дуже уважно заповнювати всі поля. Наша компанія Wisenotary допоможе Вам правильно підготувати і відправити Вашу анкету для участі в лотереї.

Скориставшись нашими послугами Ви отримаєте:

 • Переклад анкетних даних;
 • Заповнення анкети і відправка;
 • Розсилка на електронну пошту (номер заявки і адреса сайту для перевірки виграшу).

Підготовка фото на Green Card

Для успішного заповнення форми-анкети для Green Card 2025 важливо підготувати якісний знімок, який відповідає всім вимогам. Відомі випадки, коли через невідповідного знімка учасників дискваліфікували.

 • Фотографія повинна бути розміром 600х600 пікселів і обов’язково в форматі .jpg; 
 • Ззаду фото повинен бути світлий однотонний фон;
 • Фотографію можна ретушувати або змінювати будь-яким іншим чином;
 • Фотографуватися потрібно в звичайному одязі без головних уборів. Не можна фотографуватися у військовій формі або релігійному одязі;
 • Обличчя на зображенні має бути не надто великим і не дуже маленьким; 
 • Вираз обличчя має бути нейтральним. Посміхатися не можна.

Як вибирають переможців

Розіграш Green Card проводиться наступним чином. Всі подані анкети піддаються перевірці, спеціально розробленої програми. Вона відсіває анкети із знімками, невідповідними вимогам, і дублікатні заявки. Після цього інша комп’ютерна програма, методом випадкового відбору, вибирає переможців лотереї серед решти анкет.

Як дізнатися результат розіграшу

Дізнатися виграш у лотереї Green Card 2025 можна буде в травні 2024 року. Для цього необхідно, за допомогою свого індивідуального номера, зайти на сайт https://www.dvlottery.state.gov. У формі перевірки вказується особистий номер (Confirmation Number), прізвище та рік народження. Після чого натискається Submit. 

Які переваги є у власників Green Card

Щасливий володар картки може жити і працювати в Сполучених Штатах Америки, подорожувати по світу, неодноразово перетинаючи кордон Штатів, перевезти в Америку близьких родичів, а потім отримати громадянство Сполучених Штатів Америки. Але крім цих приємних моментів, що дає Green Card, існують і обов’язки, що виникають у будь-якого громадянина. Наприклад, виплата всіх податків, платежів, враховуючи доходи, зарплату та інші фінанси. Особи чоловічої статі, які проживають в Америці, якщо вони навіть мають Green Card, зобов’язані стати на військовий облік, якщо їх вік від 18 до 27 років. Також, якщо Ви переїхали по роботі, то працювати у компанії потрібно не менше півроку, а краще збільшити цей термін до двох років, щоб у влади не виникло цілком законних підозр з приводу вашої надійності як працівника і громадянина. І, само собою, ви не повинні порушувати ніяких американських законів.

Мрія здійснилась або «Я виграв, що далі?»

З 5 травня 2024 року учасникам, які виграли в лотерею Green Card США, потрібно заповнювати форму DS-260. Форма заповнюється тільки  онлайн. В кінці анкети необхідно поставити електронний підпис, який підтверджує Вашу угоду з тим, що уся інформація введена Вами є правдою і ви розумієте можливість ризику відмови у в’їзді в США, якщо вказали недостовірні дані. По закінченню заповнення форми 260, необхідно зберегти і роздрукувати “Підтвердження DS-260”, сторінку зі штрих-кодом, і взяти цю форму на співбесіду в консульство США в Україні. Через певний час Ви отримаєте підтвердження і запрошення на інтерв’ю. Його Ви зможете пройти в Посольстві Сполучених Штатів Америки у Вашій країні.

Знайти спонсора в США для програми U4U

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 14672

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

Дана стаття носить виключно інформаційний характер.
We are not the attorney in Illinois and may not give legal advice or accept fees for legal advice

Leave a Reply