Хороша візова історія – запорука до успіху!

Хороша візова історія

Нехай візові справи й викликають страх і хвилювання, проте лякатися їх не варто. Потрібно просто знати ряд нюансів, від яких буде залежати Ваша візова історія.

Візова історія – це, свого роду характеристика, як сумлінного (або не дуже) мандрівника, адже вона відображає не тільки перелік місць, які ви відвідали за останній час, але і старанність виконання всіх передбачених норм і вимог при використанні попередніх віз. Візові справи здатні викликати як радість (при отриманні штампа в закордонному паспорті), так і сльози від розчарування (якщо візу не дали). Потрапимо ми в країну мрій або ж будемо бачити її тільки на картинках – залежить від багатьох нюансів. Що ж таке «хороша візова історія» і як уникнути відмови у відкритті візи – знає компанія Wisenotary.

Отже, візову історію формує не тільки кількість отриманих віз, але й такі факти :

  • чи були використані всі отримані вами візи. Якщо віза була відкрита, а у вас, з певних причин, не вийшло її від’їздити – краще для вас буде її анулювати;
  • неперевищення терміну перебування на території країни;
  • відсутність негативних даних про заявника в інформаційній базі даних SIS –  інформаційна система, куди при порушенні візового режиму або вчиненні правопорушень на території країн Шенгенської угоди вносяться дані про порушника;
  • дотримання правильної послідовності. Це означає певні норми отримання документа, що відображаються в паспорті. Спочатку – видача дозволу на 30 днів, далі – 90 днів, наступні видачі – на пів року і на рік в одну країну;
  • якщо у Вас закінчився закордонний паспорт, і Ви його замінили на новий, обов’язково візьміть всі паспорти на співбесіду. Скоріше за все, консул попросить його показати, щоб перевірити що Ви дійсно були у вказаних країнах.

Що Вам ще слід знати?

Американцям не дуже подобається, коли туристи починають свою подорож з США, тому при оформленні візи в Сполучені Штати Америки важливим є той показник, до яких країн були оформлені попередні візи. З їх точки зору, спочатку потрібно як слід покататись по світу, а вже потім Welcome to USA. Для прикладу такі країни, як Туреччина, Єгипет або Таїланд враховуватись не будуть. За поясненням офіцера посольства США, той претендент, який жодного разу не був в країнах Шенгенської угоди, в Канаді або в Британії, а відразу подає заявку в США в туристичних цілях – відразу потрапляє в зону ризику. Підвищити шанси за допомогою автобусних турів теж не вийде, краще поміняйте мету поїздки, яка буде відповідати вашій діяльності.

Якщо все ж таки хочете збільшити шанси на отримання візи в США внаслідок відвіданих країн, тоді протягом року / двох помандруйте по віддалених куточках світу, а потім знову йдіть у посольство. Наприклад, по таких, як країни Шенгенської угоди, Кенія, Австралія, Нова Зеландія, Японія, Мексика.Тепер, знаючи на що звернути увагу при виїзді за кордон, Ви зможете не допустити помилок і зробити Вашу візову історію привабливою для консульств та візових центрів.

Наша компанія в найкоротші терміни допоможе Вам оформити візу до США. Кваліфіковано та надійно наші фахівці попрацюють над Вашим замовленням, розглянуть Вашу індивідуальну ситуацію  і допоможуть з розв’язанням проблемних питань для досягнення позитивного результату. Запит кожного клієнта для нас важливий і ми розглянемо його з увагою і професіоналізмом.

Не ризикуйте оформлювати візу самостійно – звертайтеся відразу до фахівців і отримуйте візу без проблем!

Дана стаття носить виключно інформаційний характер.
We are not the attorney in Illinois and may not give legal advice or accept fees for legal advice