Хороша візова історія – запорука до успіху!

Хороша візова історія

Нехай візові справи й викликають страх і хвилювання, проте лякатися їх не варто. Потрібно просто знати ряд нюансів, від яких буде залежати Ваша візова історія.

Візова історія – це, свого роду характеристика, як сумлінного (або не дуже) мандрівника, адже вона відображає не тільки перелік місць, які ви відвідали за останній час, але і старанність виконання всіх передбачених норм і вимог при використанні попередніх віз. Візові справи здатні викликати як радість (при отриманні штампа в закордонному паспорті), так і сльози від розчарування (якщо візу не дали). Потрапимо ми в країну мрій або ж будемо бачити її тільки на картинках – залежить від багатьох нюансів. Що ж таке «хороша візова історія» і як уникнути відмови у відкритті візи – знає компанія Wisenotary.

Отже, візову історію формує не тільки кількість отриманих віз, але й такі факти :

  • чи були використані всі отримані вами візи. Якщо віза була відкрита, а у вас, з певних причин, не вийшло її від’їздити – краще для вас буде її анулювати;
  • неперевищення терміну перебування на території країни;
  • відсутність негативних даних про заявника в інформаційній базі даних SIS –  інформаційна система, куди при порушенні візового режиму або вчиненні правопорушень на території країн Шенгенської угоди вносяться дані про порушника;
  • дотримання правильної послідовності. Це означає певні норми отримання документа, що відображаються в паспорті. Спочатку – видача дозволу на 30 днів, далі – 90 днів, наступні видачі – на пів року і на рік в одну країну;
  • якщо у Вас закінчився закордонний паспорт, і Ви його замінили на новий, обов’язково візьміть всі паспорти на співбесіду. Скоріше за все, консул попросить його показати, щоб перевірити що Ви дійсно були у вказаних країнах.

Що Вам ще слід знати?

Американцям не дуже подобається, коли туристи починають свою подорож з США, тому при оформленні візи в Сполучені Штати Америки важливим є той показник, до яких країн були оформлені попередні візи. З їх точки зору, спочатку потрібно як слід покататись по світу, а вже потім Welcome to USA. Для прикладу такі країни, як Туреччина, Єгипет або Таїланд враховуватись не будуть. За поясненням офіцера посольства США, той претендент, який жодного разу не був в країнах Шенгенської угоди, в Канаді або в Британії, а відразу подає заявку в США в туристичних цілях – відразу потрапляє в зону ризику. Підвищити шанси за допомогою автобусних турів теж не вийде, краще поміняйте мету поїздки, яка буде відповідати вашій діяльності.

Якщо все ж таки хочете збільшити шанси на отримання візи в США внаслідок відвіданих країн, тоді протягом року / двох помандруйте по віддалених куточках світу, а потім знову йдіть у посольство. Наприклад, по таких, як країни Шенгенської угоди, Кенія, Австралія, Нова Зеландія, Японія, Мексика.Тепер, знаючи на що звернути увагу при виїзді за кордон, Ви зможете не допустити помилок і зробити Вашу візову історію привабливою для консульств та візових центрів.

Наша компанія в найкоротші терміни допоможе Вам оформити візу до США. Кваліфіковано та надійно наші фахівці попрацюють над Вашим замовленням, розглянуть Вашу індивідуальну ситуацію  і допоможуть з розв’язанням проблемних питань для досягнення позитивного результату. Запит кожного клієнта для нас важливий і ми розглянемо його з увагою і професіоналізмом.

Не ризикуйте оформлювати візу самостійно – звертайтеся відразу до фахівців і отримуйте візу без проблем!

Дана стаття носить виключно інформаційний характер.
We are not the attorney in Illinois and may not give legal advice or accept fees for legal advice

Related Articles

23 Жовтня, 2019

Interior photographs

23 Жовтня, 2019

Digital agency to watch in 2018