Skip to main content

Сполучені Штати Америки — місце, де збуваються мрії. Багато жителів України мріють, якщо навіть не переїхати в країну мрій, так хоча б навідатися в це чудове місце. І мрія ця абсолютно здійсненна, тим більше, сьогодні є безліч вигідних пропозицій по перельотах і проживанню. Але перед тим як шукати авіаквитки та житло, спершу розберімося з візою.

Цілі, які підходять для туристичної візи в Сполучені Штати Америки:

 • тури по містах та визначним пам’яткам Америки;
 • пляжний відпочинок на курортах і поїздки на острови;
 • круїзи по Тихому і Атлантичному океану, Карибському морю;
 • шопінг.

Туристична віза в США для громадян України відкривається строком до 10 років. Тому навіть якщо Ви не плануєте подорож найближчим часом, сміливо подавайте документи на отримання візи – за 10 років вона вам однозначно знадобиться.

Процес оформлення туристичної візи ділиться на 7 кроків: оцінка шансів; оплата візового збору; заповнення анкети; запис на співбесіду; збір документів; подача документів; співбесіда.

Ні для кого не є секретом, що 80% успіху в отриманні візи до Сполучених Штатів Америки – це правильно заповнена анкета, правильно вибраний тип візи та належним чином сформований пакет документів. А це все є перелік послуг, що надаються нашою компанією.  Звернувшись до нас Ви отримаєте:  оформлення запрошення; запис на співбесіду на зручну для Вас дату; консультація по пакету документів (кожен випадок індивідуальний, тому наші співробітники підбирають оптимальний пакет документів конкретно для кожного туриста); заповнення всіх необхідних анкет і форм; оплата консульського збору; консультація перед інтерв’ю. Ви можете самостійно пройти всі етапи реєстрації, для отримання туристичної візи в Сполучені Штати Америки, або довірити це відповідальне завдання професіоналам для уникнення помилок в результаті яких можна отримати відмову.

На туристичну візу в Сполучені Штати Америки кожен документ потрібно представити в посольстві в оригіналі. Довідки надаються з перекладом офіційною мовою Сполучених Штатів Америки (англійська) та із засвідченням справжності підпису перекладача у нотаріуса .

Рекомендований перелік основних документів для оформлення туристичної візи в Сполучені Штати Америки:

 • Чинний закордонний паспорт;
 • 1 фотографія. Розмір 5 см x 5 см;
 • Документи, що підтверджують Ваш зв’язок з Україною (дохід, наявність грошових коштів, нерухомого майна і т.д.);
 • Підтвердження туристичної мети візиту;
 • Квитанція про сплату консульського збору;
 • Анкета на візу США.

Останні 20% успіху в отриманні туристичної візи в Сполучені Штати Америки – це проходження співбесіди з консульським офіцером Посольства Сполучених Штатів Америки, головна задача якого – виявити імміграційні наміри заявника, котрий подає на неімміграційну візу, (по)ставити провокаційні питання, які можуть збити з пантелику не підготовлену до цього людину.

Консульські офіцери розглядають кожен випадок індивідуально і враховують професійні, соціальні, культурні та інші фактори при прийнятті рішення. Консульські офіцери можуть взяти до уваги Ваші конкретні наміри, сімейну ситуацію, довготривалі плани й перспективи, пов’язані з країною Вашого проживання.

Ми рекомендуємо брати з собою на співбесіду перелік документів, які ви підготували, включно з перекладами на англійську мову. В ході співбесіди консульський офіцер може засумніватися в тій чи іншій інформації з Вашої анкети, і маючи під руками весь список документів на візу Вам буде набагато легше аргументувати відповіді на питання консульського офіцера.

На співбесіду необхідно взяти зазначені нижче документи.

Перевага завжди надається оригіналам документів, а не їх ксерокопіям. Ви повинні принести ці документи з собою на співбесіду. Відправка підтверджуючих документів у Посольство факсом, електронною чи звичайною поштою не допускається.

 • Документи, які підтверджують фінансову спроможність, податкові платежі, наявність майна або частки участі в бізнесі, наявність активів;
 • Відомості про маршрут поїздки або інше пояснення, пов’язане з запланованою поїздкою;
 • Лист від роботодавця із зазначенням Вашої посади, заробітної плати, трудового стажу в цій організації, будь-якої узгодженої відпустки та мети службової поїздки до США;
 • Відомості про кримінальні арешти й судимості, а також про звинувачувальні вироки незалежно від місця їх винесення, навіть якщо Ви повністю відбули термін покарання або були помилувані.

По закінченню співбесіди Ви отримуєте підтвердження про видачу візи або про відмову. Паспорт з візою буде відправлено Вам протягом тижня службою доставлення. Про це Вас повідомлять електронною поштою, яку ви вказали в анкеті. А вам залишиться поїхати в службу доставлення з українським паспортом і забрати свій закордонний паспорт з омріяною візою в Сполучені Штати Америки.

Туристична віза в Сполучені Штати Америки не дає чітко прописаних рамок щодо термінів перебування в Америці і вони будуть визначені кожен раз по прильоту і проходженню прикордонного контролю. Як правило це термін не довше 1-6 місяців.

Подорожуйте більше, а ми завжди готові Вам допомогти надати фахову консультацію та професійно заповнити усі необхідні документи. Адже, наше завдання зробити ваші шанси на отримання візи максимальними! Чекаємо Ваших дзвінків та повідомлень!

Знайти спонсора в США для програми U4U

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 14692

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

Дана стаття носить виключно інформаційний характер.
We are not the attorney in Illinois and may not give legal advice or accept fees for legal advice

Leave a Reply