Обов`язки, що виникають у власників Green Card.


Green Card

Стати громадянином Сполучених Штатів Америки мріють багато людей.  Green Card – це свого роду «щасливий білет», який допоможе здійснити плани й домогтися заповітної мети в оптимально короткий термін. Green Card заведено називати документ, який засвідчує особу і підтверджує наявність посвідки на проживання в США в іноземного підданого. У власників Green Card ті ж права і зобов’язання, що і в осіб з громадянством. Виняток – це право голосувати на виборах, а також бути присяжним у суді. Можливості відкриваються просто колосальні.

Щасливий володар Green Card має безліч переваг, які зроблять його життя простішим і щасливішим.

 1. Можливість проживати на території США на законних підставах тривалий час (10 років) надалі карту можна продовжити;
 2. Безперешкодно перетинати кордон США;
 3. Однакові права з громадянами країни;
 4. У Вас є можливість в перспективі стати повноцінним громадянином США;
 5. Вільно працювати та здобувати освіту на території США
 6. Право на пенсійне забезпечення та соціальні пільги;
 7. Можливість отримати кредит за зниженими процентними ставками;
 8. Безвізовий туризм.

Переваг більш ніж достатньо, щоб почати діяти. При цьому важливо розуміти, що поряд з правами, завжди є обов’язки. Їх потрібно виконувати неухильно щоб не втратити своє пріоритетне право. До числа базових і обов’язкових варто віднести наступні:

 1. Власник Green Card повинен обов’язково заповнювати податкову декларацію і платити податки в США незалежно від того, де він проживає або отримує доходи. У разі ухилення від сплати податків або приховування доходів власник Green Card може бути, як мінімум, оштрафований, або взагалі позбавлений статусу постійного жителя США.Необхідність стати на військовий облік. Це стосується чоловіків у віці від 18 до 26 років;
 2. Особи чоловічої статі, які проживають в Америці, якщо вони навіть мають Грін-карту, зобов’язані стати на військовий облік, якщо їх вік від 18 до 27 років;
 3. Необхідно перебувати в країні мінімум половину часу від терміну дії Грін карти. Якщо відсутність буде довгою (від 6 місяців в році), то в імміграційної служби можуть виникнути питання до власника Грін карти на предмет його постійного місця проживання. У цьому випадку право на проживання може бути анульоване;
 4. Якщо ж ви переїхали по роботі, рекомендовано пропрацювати в компанії, яка вас запросила від 6 місяців і до року часу, щоб у влади не виникло цілком законних підозр з приводу вашої надійності як працівника і громадянина;
 5. Остання, але, можливо, головна Ваша турбота: ні в якому разі не порушувати американське законодавство – ні кримінальне, ні податкове, ні будь-яке інша. Якщо Ви, бурхливо провівши час, опинитеся за ґратами – за встановлений термін позбудетеся Green Card.

Якщо Служба громадянства та імміграції США (United States Citizenship and Immigration Services, USCIS) встановить, що Ви втратили здатність підтримувати статус власника Green Card в США, то вони почнуть процес скасування вашої привілеї шляхом ініціювання депортації.

Намір підтримувати постійний статус власника Green Card в США є ключовим фактором, який USCIS розглядає для прийняття рішення чи іноземець відмовився від постійного місця проживання в США.

USCIS зазвичай розглядає декілька факторів для того, щоб визначити чи особа мала намір знаходитися в США на постійному місці проживання: родинні зв’язки, період відсутності в США чи були подані податкові декларації тощо.

Більшість власників Green Card вважають, що повернення в США 1 раз на 6 місяців є достатнім для підтримання статусу постійного жителя США. Насправді це – найпоширеніша помилка. Ваше бажання обрати США як країну свого постійного місця проживання – ставиться під сумнів. Тому, якщо ви плануєте залишатися за кордоном протягом тривалого періоду, Ви повинні прийняти попередні заходи, спрямовані на збереження свого статусу власника Green Card.

Якщо ви втратили здатність підтримувати свій статус власника Green Card, Ви також втрачаєте права і привілеї, які пов’язані з цим статусом. Іншими словами, якщо пізніше ви захочете жити, працювати або вчитися в Сполучених Штатах, Ви повинні будете отримати відповідну візу для того, щоб повернутися назад. Якщо ж ви захочете повернутися в Сполучені Штати на постійне місце проживання знову, Ви повинні будете пройти через процес подачі клопотання на отримання нової імміграційної візи з самого початку. Це означає, що ваш американський родич або роботодавець повинен буде подати імміграційну петицію від вашого імені ще раз. Тільки після того, як ваше імміграційне клопотання буде схвалено, ви можете звернутися в посольство за імміграційною візою і в’їхати в США знову.

Щоб уникнути помилок в оформленні документів на отримання візи, радимо звернутися до професіоналів, які допоможуть правильно зібрати й скласти необхідні матеріали. Компанія “Wisenotary”  пропонує повний спектр юридичних послуг в імміграційних питаннях. Висококваліфіковані фахівці нададуть Вам грамотний юридичний супровід, підтримку в підготовці до співбесіди, консультації з питань оподаткування, страхування в США та інших питаннях імміграційного процесу.

 

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 204

No votes so far! Be the first to rate this post.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

Дана стаття носить виключно інформаційний характер.
We are not the attorney in Illinois and may not give legal advice or accept fees for legal advice