Skip to main content

Майже будь-які дії можна виконати за дорученням. «Майже», тому що деякі дії все ж вимагають особистої присутності. Наприклад, не можна отримати за дорученням паспорт, оформити громадянство, зареєструватися за місцем проживання, пройти медкомісію, вступити в шлюб.

Список дій, які можна зробити за дорученням, досить великий. Серед них – оформлення будь-яких угод, отримання будь-яких документів, участь в суді та багато іншого. Довіреність повинна бути оформлена відповідно до вимог, встановлених законодавством, тобто текст довіреності повинен скласти юрист який добре знає законодавство тієї чи іншої країни, або Вам повинні передати текст довіреності з іншої країни. Після цього документ нотаріально засвідчується на території США у нашого нотаріуса, і на нотаріально посвідчену довіреність ставиться апостиль.
Багато хто використовує довіреність саме в такому вигляді, наша компанія рекомендує зробити ще один крок, який зробить цей документ 100% законним і допоможе уникнути проблем. Довіреність з апостилем повинна бути нотаріально перекладена на українську мову, а переклад нотаріально посвідчений. Посвідчувальний напис нотаріуса, його підпис, печатка і сам апостиль виконані англійською мовою. Тому у всіх випадках, крім посвідчення довіреності, потрібно нотаріально посвідчений переклад. У такому вигляді доручення можна використовувати для цілей, для яких вона була видана.

Компанія “Wisenotary” допоможе Вам у дистанційному оформленні документів. Послуги, які можуть знадобитися при оформленні документів:

  1. Безкоштовна консультація.

У нас Ви можете отримати юридичну консультацію і ми порадимо, який саме документ буде Вам потрібен, для вчинення дій в Україні.

  1. Складення проекту довіреності.

Перед нотаріальним посвідченням, ми надішлемо проект довіреності вам на електронну пошту. Ви зможете надіслати її на перевірку Вашим представникам в Україні, погодити текст і перелік повноважень.

  1. Нотаріальне посвідчення.

Маючи ліцензію нотаріуса, наша компанія може складати та нотаріально засвідчувати документи для подальшого використання в Україні, а також засвідчувати будь-які типи документів для використання в США.

Ви зможете посвідчити довіреність дистанційно, навіть якщо Ви знаходитесь в іншому штаті. Для цього Вам потрібно пройти процедуру авторизації, і наш нотаріус зв`яжеться з Вами в режимі відеоконференції, встановить Вашу особу, по документу, який посвідчує особу.

  1. Апостиль.

Звернувшись в нашу компанію, Ви зможете поставити апостиль на будь-які офіційні документи, видані компетентними органами будь-якого штату Америки.

  1. Переклади офіційних документів

У нас Ви можете оформити нотаріально засвідчені переклади української мов на англійську і навпаки. Навіть в період пандемії ви можете запросити терміновий переклад будь-яких офіційних документів.

Після цього ми надішлемо документи Вам поштою у будь-який штат.

Обирайте Wisenotary і будьте здорові!

Дана стаття носить виключно інформаційний характер.
We are not the attorney in Illinois and may not give legal advice or accept fees for legal advice
Знайти спонсора в США для програми U4U

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 14750

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

Дана стаття носить виключно інформаційний характер.
We are not the attorney in Illinois and may not give legal advice or accept fees for legal advice

Leave a Reply