Оформлення довіреності у період карантину.

Довіреність в період карантинуНа щастя, життя не зупиняється, як і процеси, які існували до початку епідемії коронавірусної інфекції. Нові обставини, у яких доводиться жити, передбачають і дещо інший формат отримання, здавалось би, звичайного переліку послуг із чітко визначеною процедурою їх отримання. Іноземці, які проживають в Сполучених Штатах часто стикаються з проблемами, які виникли в країні їх походження, де вони жили до цього, або місця проживання їхніх родичів. І навіть коли світ зупинився в очікуванні закінчення вірусу, до нас безперервним потоком надходять питання про те, як, перебуваючи в Америці, розв’язувати питання в Україні, Росії та навпаки. Багато послуг дійсно можна вирішити дистанційно, навіть в умовах закритих кордонів і скасованих авіасполучень.

Що можна зробити дистанційно?

Оформити довіреність. Майже будь-які дії в державах колишнього СРСР, можна виконати за дорученням. «Майже», тому що деякі дії все ж вимагають особистої присутності. Наприклад, не можна отримати за дорученням паспорт, оформити громадянство, зареєструватися за місцем проживання, пройти медкомісію, вступити в шлюб.

Список дій, які можна зробити за дорученням, досить великий. Серед них – оформлення будь-яких угод, отримання будь-яких документів, участь в суді та багато іншого. Довіреність повинна бути оформлена відповідно до вимог, встановлених законодавством, тобто текст довіреності повинен скласти юрист який добре знає законодавство тієї чи іншої країни, або Вам повинні передати текст довіреності з іншої країни. Після цього документ нотаріально засвідчується на території США у нашого нотаріуса, і на нотаріально посвідчену довіреність ставиться апостиль.
Багато хто використовує довіреність саме в такому вигляді, наша компанія рекомендує зробити ще один крок, який зробить цей документ 100% законним і допоможе уникнути проблем. Довіреність з апостилем повинна бути нотаріально перекладена на російську або українську мову, а переклад нотаріально посвідчений. Посвідчувальний напис нотаріуса, його підпис, печатка і сам апостиль виконані англійською мовою. Тому у всіх випадках, крім посвідчення довіреності, потрібно нотаріально посвідчений переклад. У такому вигляді доручення можна використовувати для цілей, для яких вона була видана.

Компанія “Wisenotary” допоможе Вам у дистанційному оформленні документів навіть під час карантину. Послуги, які можуть знадобитися при оформленні документів:

  1. Безкоштовна консультація.

У нас Ви можете отримати юридичну консультацію і ми порадимо, який саме документ буде Вам потрібен, для вчинення дій в Україні.

  1. Складення проекту довіреності.

Перед нотаріальним посвідченням, ми надішлемо проект довіреності вам на електронну пошту. Ви зможете надіслати її на перевірку Вашим представникам в Україні, погодити текст і перелік повноважень.

  1. Нотаріальне посвідчення.

Маючи ліцензію нотаріуса, наша компанія може складати та нотаріально засвідчувати документи для подальшого використання в Україні, Росії та інших країнах, а також засвідчувати будь-які типи документів для використання в США.

В період карантину у нас ви зможете посвідчити довіреність дистанційно, навіть якщо Ви знаходитесь в іншому штаті. Для цього Вам потрібно пройти процедуру авторизації, і наш нотаріус зв`яжеться з Вами в режимі відеоконференції, встановить Вашу особу, по документу, який посвідчує особу.

  1. Апостиль.

Звернувшись в нашу компанію, Ви зможете поставити апостиль на будь-які офіційні документи, видані компетентними органами будь-якого штату Америки.

  1. Переклади офіційних документів

У нас Ви можете оформити нотаріально засвідчені переклади з російської та української мов на англійську і навпаки. Навіть в період пандемії ви можете запросити терміновий переклад будь-яких офіційних документів.

Після цього ми надішлемо документи Вам поштою у будь-який штат.

Обирайте Wisenotary і будьте здорові!

Дана стаття носить виключно інформаційний характер.
We are not the attorney in Illinois and may not give legal advice or accept fees for legal advice