Skip to main content

Багато хто вважає що Віза в Сполучені Штати Америки це справа випадку. Отримавши відмову, люди нарікають на долю, на вдачу, або ж ще на якісь небесні сили. Та хибність такої думки беззаперечна, адже існують певні причини, які суттєво впливають на рішення візового офіцера. Одразу хочемо вас порадувати, після чергової відмови, можна отримати довгоочікувану візу в Сполучені Штати Америки.

Ми підготували для Вас список з найбільш поширених причин відмови у відкритті візи в Сполучені Штати Америки. Враховуючи їх, ви можете самостійно підготуватися до співбесіди і вам буде схвалено ваше прохання у видачі візи, а дальше квиток, валізки та «Велкам то USA». Та все ж, якщо вам не вдасться ваша спроба, ви завжди можете звернутися до нас і ми все зробимо для вас.

Отже, розберемо декілька з наявних причин відмови у відкритті візи в США. І таких причин насправді може бути багато та все ж більшість із них неможливо передбачити. Розглянемо найбільш поширені причини відмови з якими стикаються громадяни України.

Перша і найголовніша: Підозра в імміграції.

Головна причина відмови у візі в США – це підозра в вашому бажанні іммігрувати в Америку. Саме з цієї причини випливають всі інші. Достатньо тільки однієї помилки в анкеті, або натяку на брехню на співбесіді і Ви не зможете отримати візу.

Трудовий туризм

Трудовий туризм, або по простому кажучи «заробітки». Для того, щоб уникнути підозри в тому, що ви їдете на заробітки, необхідно підготувати ряд документів, які будуть підтвердженням того, що ви забезпечені, що в вас є надійне та постійне джерело доходу, що у вас є рахунок в банку та ви зможете не тільки оплатити поїздку, але й будете здатні покрити всі витрати пов’язані з подорожжю.

Обмежені зв’язки з батьківщиною.

Обов’язок консульського офіцера – розглядати кожного іноземця як потенційного іммігранта, а завдання іноземця — довести йому протилежне. Робиться це за допомогою довідок з місця роботи, документів на нерухомість, про наявність сім’ї або родичів, які залишаються в рідній країні. Часто з цієї причини відмовляють у наданні візи молодим людям. У цих людей зазвичай немає дітей, вони не мають у своєму володінні квартиру або будинок, ніде не працюють. Молодь вважається дуже мобільною, повною сил, енергії і амбіцій, і, як наслідок — більш схильною до імміграції.

Відсутні поїздки за кордон.

Відмова у візі США може бути викликана поганою візовою історією. А ось те, що ви бували в інших країнах і вчасно звідти повернулися, засвідчить вашу законослухняність і міцні зв’язки з батьківщиною.

Фіктивне запрошення в США.

Кожен, хто коли-небудь відкривав візу, стикався з оголошенням в інтернеті про продаж запрошень в будь-яку країну світу. Ми рекомендуємо не купувати такого роду запрошення! Причиною в тому, що Ви особисто не знайомі з людиною, яка Вас запрошує в Америку, є те, що вона може бути в чорному списку посольства, через те, що вже багато було зроблено запрошень іншим людям у великій кількості або така особа має судимість. Всі ці фактори зіграють не найкращу роль у візовій історії заявника. Консул може оцінити таке запрошення недійсним, і Ви отримаєте відмову і вас занесуть в чорний список.

Непереконлива інформація щодо цілей поїздки і хвилювання.

Коли безпосередньо на співбесіді Вас запитують про мету поїздки, бажано говорити впевнено і конкретно. Наприклад, якщо Ваша мета — туризм, розкажіть про те, в яких містах хочете побувати, що побачити, надайте квитки, якщо вони у вас є, або складені маршрути. Ваша поведінка під час інтерв’ю – запорука успіху! Кожен фактор впливає на рішення консула: нервозність, розбіжності в анкеті і у відповідях, зовнішній вигляд, запізнення, спілкування з візовим офіцером у вільній формі та інше. У підсумку про заявника складається загальна думка і приймається рішення, видавати Вам візу чи ні.

Народження дитини в США.

Бажання народити дитину в Америці не є причиною для відмови у візі. Однак якщо ви вже народжували в США, а оплату медичних рахунків залишили американським платникам податків, візу Ви не отримаєте. Також сумніви можуть виникнути, якщо на момент подання першої заяви ви були вагітні, але справжні причини поїздки приховали.

Низький рівень доходу.

Якщо ви їдете в США лікуватися, то повинні надати документи, що підтверджують Вашу фінансову можливість оплатити таке лікування. Аналогічно справа йде і з студентами: якщо Ви збираєтеся в Сполучені Штати Америки на навчання, то повинні мати можливість оплатити освіту самостійно або за допомогою спонсора. Та й в цілому низький рівень доходу викличе у візового офіцера підозри, що Ви збираєтеся в США нелегально працювати і покращувати своє матеріальне становище.

Сумнівна мета поїздки.

Заявнику обов’язково поставлять питання щодо мети поїздки. Відповідайте конкретно, не хвилюйтесь, будьте спокійні та впевнені у своїй відповіді. Якщо Ви оформляєте туристичну візу – додатково розкажіть про свій маршрут, де плануєте зупинятися, які місця в першу чергу хотіли б відвідати. Сумнівною метою, найчастіше посольство вважає – знайомство з майбутнім нареченим, такого роду причина поїздки, сприймається як бажання в майбутньому вийти заміж за американця і виїхати з України.

Різні порушення.

Якщо в свій минулий приїзд ви перевищили термін перебування за візою, займались крадіжками, розпивали алкоголь в громадських місцях, працювали за туристичною візою, тоді Вам з великою ймовірністю можуть відмовити у візі. Якщо Ви перевищили легальний період перебування в країні на термін від 6 місяців до 1 року, то вас не пустять в Штати наступні три роки. А якщо більше — шлях до США закритий для вас на найближчі 10 років.

Що робити після відмови у відкритті візи в США?

Перш за все, не намагайтеся будь-якими шляхами подавати документи  негайно на інші типи віз. Спочатку потрібно розібратися що стало причиною відмови саме у Вашому випадку, проаналізувати вашу співбесіду, вашу анкету та супровідні документи, які ви подавали, і якщо питання вирішується і шанси на отримання візи вищі середнього тоді можна приступати до активних дій.

Запам’ятайте, що кожне слово яке Ви говорите на співбесіді має значення і не справа випадку як думає більшість, це не лотерея, а чітко виставлена система критеріїв, якій ви повинні відповідати. Вся зустріч з консульським офіцером повинна бути заздалегідь продумана, повинні бути підготовлені всі необхідні документи та вибудувана модель вашої поведінки. І це не говориться про те, що Ви не повинні бути самі собою, мова йде про те, як скласти правильне враження на офіцера.

З огляду на той факт, що співбесіда триває від 1 до 3 хвилин, вам потрібно буде добре постаратися. Важливо зібрати максимально стислу і переконливу відповідь на ключові питання.

У разі відмови, або анулювання візи ми рекомендуємо отримати консультацію по Вашому питанню в нашій компанії.

В консультацію входять:

  • аналіз відмови, анулювання візи. Спочатку потрібно розібратися, що стало причиною для відмови в ануляції саме у Вашому випадку;
  • оцінка Ваших шансів на отримання візи після відмови або анулювання та визначення найкращих термінів для повторної подачі;
  • рекомендації для успішного проходження інтерв’ю при повторній подачі на візу США.
  • Підготовка до співбесіди та допомога в формуванні пакету документів.

Отримати візу в США сьогодні може кожен громадянин України. Головне — правильно підійти до цього питання. Кожен випадок – індивідуальний. Якщо Вам потрібна допомога, звертайтеся до нас, наші фахівці допоможуть Вам у вашому питанні.

Пам’ятайте, немає нічого неможливого!

Знайти спонсора в США для програми U4U

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 14690

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

Дана стаття носить виключно інформаційний характер.
We are not the attorney in Illinois and may not give legal advice or accept fees for legal advice

Leave a Reply