Пришвидшити отримання закордонного паспорту можливо

Український закордонний паспорт дає безліч переваг та можливостей для свого власника, це не тільки посвідчення вашої особи, також це документ, який допомагає подорожувати та відвідувати 130 країн без необхідності відкриття візи.

Нерідко трапляються такі ситуації, коли ти спланував відпустку, повідомив всіх на роботі, купив путівку, квитки, відкриваєш паспорт, а він закінчується через три місяці, або гірше того, вже є простроченим. І тут починається метушня, стрес, паніка. У вас є Green Card, але вам також потрібен паспорт, щоб на момент поїздки він був ще дійсний, не менше 6 місяців. Ви звертаєтеся в посольство України та вам повідомили, що паспорт робиться два-три місяці. І це вірно, адже він виготовляється в Україні, а вже в США, Канаду та інші держави світу відправляється дипломатичною поштою. Що ж робити в такій ситуації?

Як пришвидшити виготовлення паспорту?

Пришвидшити отримання паспорта можна шляхом доставлення паспорту з України сторонніми поштовими службами, яким довіряють державні органи. Ви можете скористатися сервісом доставлення FedEx, UPS або DHL Express (термін доставлення до 5 днів), які пропонують міжнародні експрес доставлення. Компанія DHL яка славиться своєю надійністю та основну увагу приділяє якості найвищого стандарту європейського сервісу.

Після оформлення паспорта і для доставлення його до Міністерства закордонних справ України Вам необхідно звернутися до нас, щоб ми дали вам номер DHL та видрукувати авіанакладну (все це робиться в онлайн режимі) ця інформація вам потрібна для заповнення відповідної заяви в консульстві України в США. Після оформлення всіх необхідних документів, надсилаєте скановану копію заповненої заяви та авіанакладну електронною поштою на адресу Генконсульства. Замовляючи відправлення через нас, ви економите до 20% від офіційної вартості доставлення з офісу DHL.

Як подати документи на паспорт?

В 2018 році Генеральне консульство України в Чикаго спростило систему подачі документів і запровадило онлайн запис громадян України на оформлення паспорту громадянина України для виїзду за кордон.

Щоб розпочати оформлення закордонного паспорта Громадянина України, необхідно:

  1. зайти на веб-сторінку www.uacc.us;
  2. ознайомитися з інформацією щодо необхідних документів;
  3. заповнити та видрукувати заяву-анкету;
  4. обрати зручний для Вас день/час подачі документів.

Паспорт видається у приміщенні Консульства ОСОБИСТО ЗАЯВНИКОВІ.

Тому, перш ніж планувати поїздку, перевірте термін закінчення дії вашого паспорту. Також ми переконливо рекомендуємо не робити остаточних приготувань до подорожі та не купувати квитки, поки Ви не отримаєте новий паспорт на руки.

Дана стаття носить виключно інформаційний характер.
We are not the attorney in Illinois and may not give legal advice or accept fees for legal advice