Що таке апостиль та для чого він потрібен?

Апостиль (з фр. apostille) — це процедура легалізації документів для можливості їх подальшого використання в іншій країні* шляхом проставляння спеціального штампу апостиляції, що засвідчує дійсність підписів, статусу осіб, печаток та самих документів. Документ, що є апостильований є чинними в усіх країнах-учасницях Гаазької конвенції.

Як оформити апостиль та яких помилок слід уникати при замовленні апостилю в США?

Для того, щоб оформити такий документ, який повинен мати юридичну силу в іншій країні, вам необхідно замовити апостиль, який засвідчує дійсність підписів, проставлених печаток, статусу осіб та самих документів.

Для того, щоб замовити apostille (апостиль) вам не потрібно звертатися до сторонніх осіб та компаній, ви можете все зробити самостійно, потрібно лише знати всі вимоги, щодо оформлення документів, тощо.
Кожен штат має свою процедуру оформлення апостилю, тому перш ніж відвідати, або відправити документи в Secretary of State (Статс-секретар, державний секретар, або секретар штату), спершу зайдіть на офіційний сайт Secretary of State того штату, що вам потрібен та ознайомтеся з усіма вимогами та правилами, а також з днями та годинами роботи.

В деяких штатах ви можете оформити апостиль особисто і забрати документ за декілька хвилин, в деяких документи слід відсилати поштою.

Нижче наведено список штатів з офіційними адресами Secretary of State та цінами на оформлення апостилю.

[]
1 Step 1

Маєте великий проект?

Будь ласка, зв'яжіться з нашим менеджером

Зателефонуйте нам

Маєте питання щодо термінів, ціни та доступності? Нехай ваші люди просто зателефонують нам.

(224) 662-0008

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Дана стаття носить виключно інформаційний характер.
We are not the attorney in Illinois and may not give legal advice or accept fees for legal advice