Skip to main content

Мрія кожної людини хоча б раз побувати у Сполучених Штатах Америки. Коли візова анкета заповнена, консульський збір сплачено, співбесіда в посольстві пройдена – всі переживання в минулому, адже американська віза отримана. Тепер можна сміливо планувати подорож до Сполучених Штатів Америки. У кожного подорожуючого виникає питання – а скільки ж часу можна знаходитись в США по туристичній візі? Однозначної відповіді Вам ніхто не дасть, але варто враховувати, що віза в США для українців типу B1 / B2, видається з метою короткострокових візитів і тривалі візити не вітаються.

Термін

Неімміграційна віза видається громадянам України тривалістю до 10 років, час перебування на території США може відрізнятись.  Якщо у вас відкрита віза на 5 чи 10 років, це не означає, що ви можете знаходитися в Сполучених Штатах легально весь цей час. Неімміграційна віза США дає право на поїздку до пункту прибуття (аеропорт / морський порт) в Сполучених Штатах. Кожен раз при в’їзді в США офіцер прикордонної служби розглядає можливість Вашого в’їзду і тоді встановлює тривалість Вашого перебування на території країни. Насправді, коли людина від’їжджає в США за туристичною візою, імміграційний офіцер дає максимальний термін, який ця людина може побути в США, не виїжджаючи з країни. Як показує наша практика, співробітник зазвичай дозволяє перебувати в США до 6 місяців. Варто пам’ятати, що перебувати в Америці по туристичній візі В1/В2 довше вказаного в анкеті DS – 160 часу ми не рекомендуємо.

Потрібно розуміти, що довготривалі та часті поїздки в США можуть поставити під сумнів наміри власника візи постійно проживати в Україні. Подібні подорожі можуть негативно вплинути на можливість отримати візу до Сполучених Штатів Америки при наступному зверненні. Чим більше людина перебуває в США, тим менша можливість того, що вона знову в’їде того самого року як турист. Але теоретично це можливо. Якщо Ви затримаєтесь в США надовго, то будьте готові до наслідків.

Формально, Ви не порушуєте закон, але це скоріше за все викличе питання у американських представників:

 • Ви перестанете бути черговим туристом, а станете потенційним емігрантом або заробітчанином;
 • через довге перебування на території США, Вам можуть відмовити надалі в продовженні візи;
 • на кордоні при наступному в’їзді Вас можуть запитати про причини попереднього довгого візиту, а також про нові плани перебування в США;
 • можуть попросити показати зворотні білети, детально виясняти, де збираєтесь зупинитись на території США або кого хочете навідати.

Але головна проблема буде пов’язана з подальшим отриманням нової американської візи. Якщо термін вашого перебування в США по туристичній візі B1 / B2 перевищив 3-4 місяці, то при повторному зверненні за візою вам можуть в ній відмовити. І ніякі довідки про наявність доходу, рахунків в банках і нерухомості вам не допоможуть.

Термін перебування на території США, Ви можете дізнатись онлайн, через форму І-94. Форма І-94 оновлюється кожного разу коли ви в’їжджаєте в США. І ми можемо її зробити для Вас.

Маючи форму І-94 на руках, Ви зможете дізнатись:

 • який термін перебування Вам поставили на кордоні;
 • отримати підтвердження статусу вашого перебування в США;
 • одержати Вашу історію в’їзду і виїзду на територію США;
 • дізнатися, як довго ще Вам можна перебувати в США.

Рекомендуємо, Вам ознайомитися з правилами отримання туристичної візи в США. Ви знайдете відповіді на популярні питання заявників по туристичній візі: для яких цілей підходить туристична віза, перелік основних документів для оформлення туристичної візи, про особливості проходження співбесіди в посольстві.

Розуміючи загрозу слів «відмова у візі» і маленькі шанси відкрити американську візу, українці просять підтримки у спеціалістів. Щоб уникнути всіх цих неприємностей оформлення візи краще довірити нашій компанії ”Wisenotary”, співробітники якої візьмуть всі обов’язки по оформленню візи на себе. Ми допоможемо спланувати Вашу поїздку, тому що, ми знаємося на візових правилах, нюансах заповнення заяв на отримання візи в США, тонкощах співбесід у посольстві і у нас Ви можете перекласти необхідні документи. Компанія ”Wisenotary ” – підготує Вас до подачі документів на візу в США. Всім клієнтам, які замовляли у нас візову підтримку, ми гарантуємо повний супровід і вичерпні консультації по всіх візових питаннях.

Відправивши нам заявку або зателефонувавши за номером вказаним на сайті, Ви отримаєте безкоштовну консультацію про:

 • повний перелік необхідних документів для подачі на візу;
 • нюанси з оформлення візи;
 • вигідні пропозиції для Вас.

Шанси на отримання візи ви можете розрахувати, заповнивши заяву – візовий калькулятор. Скориставшись нашими послугами Ви можете суттєво збільшити успішність і отримати довгоочікувану візу.

Легких Вам віз і захопливих подорожей разом з компанією ”Wisenotary”!

Знайти спонсора в США для програми U4U

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 14676

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

Дана стаття носить виключно інформаційний характер.
We are not the attorney in Illinois and may not give legal advice or accept fees for legal advice

Leave a Reply