Сертифікований переклад онлайн

Зручний переклад документів

Замовте безкоштовну консультацію або зателефонуйте ✆ (224) 662-0008

5
(155)
Envelope with big notary stamp. Apostile and Notary Services. Wisenotary.

Дізнайтесь про наші переваги

Wisenotary – зручний, швидкий, професійний нотаріальний сервіс.
Понад 85% замовлень ми опрацьовуємо в онлайн режимі.

Робіть замовлення цілодобово

Оформляйте замовлення в будь-який час коли це зручно Вам. Ми приймаємо замовлення 24 години на добу.

Безкоштовна консультація

Скористайтеся безкоштовною консультацією нотаріуса та отримайте вичерпні відповіді на всі Ваші запитання.

Робіть замовлення онлайн

Відвідайте наш офіс тільки в тому випадку, якщо це справді необхідно. 85% замовлень ми опрацьовуємо в онлайн режимі.

Ми даємо гарантії

Ми впевнені в нашому професіоналізмі на всі 100%, та все ж ми захищаємо кожного нашого клієнта від будь-якої можливої помилки з нашої сторони.

Ми знаємо Законодавство

В нашій команді працюють кращі, чинні нотаріуси, юристи та адвокати США та України. Ми докладемо максимум зусиль, щоб допомогти Вам.

Гарантія конфіденційності

Ми гарантуємо надійний та повний захист інформації про Вас та Ваші замовлення. Ми знаємо, наскільки це важливо для кожного нашого клієнта.

 • Скажіть будь ласка, чи Ви робите сертифікований переклад?

  Так ми надаємо професійні, сертифіковані послуги перекладів. Наша компанія є сертифікованим членом American Translators Association і має всі необхідні дозвільні документи на проведення перекладацької діяльності на території США. Всі наші переклади виконуються виключно сертифікованими перекладачами, які мають багаторічний досвід роботи.

 • Чи Ви посвідчуєте Ваші переклади нотаріально?

  Так, всі наші переклади друкуються на спеціальному нотаріальному бланку і після підписання документів сертифікованим перекладачем віддаються на посвідчення нотаріусу. Також на всіх наших перекладах присутня тиснений штамп Нашого Центру Перекладів.

 • Які організації приймають ваші переклади?

  Наші переклади приймають всі без винятку організації на території США. Наші клієнти подають перекладені нами документи в такі організації, як: USCIS (Служба громадянства та імміграції США), ECE та WES (Організації, які проводять прирівнювання ваших документів про закінчення освіту в US Equivalency), а також навчальні заклади, державні та приватні організації, медичні установи, та інші. Також ми співпрацюємо з кращими імміграційними адвокатами і їх клієнтами. За весь час нашої професійної діяльності жоден з наших переказів не був відхилений.

 • Як підписати документ, якщо я проживаю в іншому штаті?

  Ми обслуговуємо клієнтів зі всіх штатів Північної Америки. Якщо Ви не перебуваєте в Штаті Іллінойс і у Вас немає можливості фізично підписати документ в одному з наших офісів, ми маємо для Вас рішення.

  Ми підготуємо всі необхідні документи для Вас та відправимо їх на Вашу поштову адресу з подальшими інструкціями.

  У вашому випадку Ви не отримаєте нотаріально посвідчений чи апостильований документ, а лише документ який буде виготовлений згідно з нормами та законами України.

 • Чим відрізняється звичайний переклад від термінового?

  Звичайний переклад це такий тип перекладу, який проводиться зі швидкістю п’ять сторінок в день, якщо потрібно провести переклад більшої кількості сторінок за той самий період, в такому випадку необхідно залучити більшу кількість перекладачів і такий переклад буде називатися терміновим.

 • Де та як можна замовити переклад?

  Переклад можна замовити в онлайн режимі, заповнивши форму замовлення. Також Ви можете відправити документи, які Вам потрібно перекласти, на нашу електронну адресу support@wisenotary.com ми все переглянемо, оцінимо, і повідомимо вартість надання послуг. Якщо ж у Вас виникнуть додаткові питання, Ви можете зателефонувати за безкоштовним номером (224) 662-0008

 • Де можна забрати готовий переклад?

  Готовий переклад Ви можете забрати особисто в найближчому до Вас офісі, або ж ми відправимо Вам переклад поштою. Ви отримаєте ваш переклад на протязі 2-5 днів від дня закінчення замовлення.

Бажаєте дізнатися більше?

Якщо Ви бажаєте дізнатися більше інформації про наш сервіс, будь ласка, перейдіть за посиланням та поставте нам своє запитання.

 • Молода дівчина в окулярах, клієнт wisenotary
  Щиро дякую за першокласний сервіс. Надзвичайно задоволена, доступні ціни та професійний підхід до роботи. Все дуже швидко та якісно. Рекомендую.
  Oxana Onyshcuk
  ⭐⭐⭐⭐⭐ 5.0/5.0
 • Клієнтка wisenotary в окулярах та сумкою на плечі.
  Професійна команда нотаріусів. Все оформила в онлайн режимі. Безкоштовно проконсультували та допомогли з еволюцією диплому. Рекомендую.
  Liliia Yakyumchuk
  ⭐⭐⭐⭐⭐ 5.0/5.0
 • Молода клієнтка wisenotary в голубій сорочці, посміхається і показує знак МИР
  “Професійно, швидко, якісно, розумна ціна, індивідуальний підхід, доброзичливе ставлення. Приємно мати справу. Усім рекомендую!”
  Tetiana Kutsak
  ⭐⭐⭐⭐⭐ 5.0/5.0
 • Клієнт wisenotary в окулярах, посміхається
  Надзвичайно задоволена сервісом wisenotary. Все швидко, якісно і дуже зручно. Професійний колектив. Моя найвища оцінка.
  Mykhailo Lenyk
  ⭐⭐⭐⭐⭐ 5.0/5.0

Make your site stand out

or check out more demos